Kremavimas labai populiarėjantis, šiuolaikiškas atsisveikinimo būdas, kai atsisveikinimo metu nebematome mirusiojo kūno, tačiau atėjusieji jį pagerbti ir netekties akimirkoje palaikyti artimųjų, atsineša savo prisiminimus ir emocijas.

Tuo metu, vyksta atsisveikinimas su ta ateities dalimi, kurią galimai dar būtų galima kurti kartu su išėjusiuoju (praradimas), tačiau atsiminimai, kurie buvo išgyventi kartu, lieka ilgam, o artimiems žmonėms, netgi visam gyvenimui…

Personalizacijos paslauga, atsisveikinimo metu, leidžia pabrėžti tam tikras detales apie anapilin išėjusį žmogų ir dar labiau sustiprinti prisiminimus jį pažinojusiems. Pavyzdžiui, iki šių dienų, plačiai naudojama personalizacijos forma – velionio nuotrauka, kurią dažniausiai esame įpratę matyti šalia įėjimo į išlydėjimo salę, vėliau, išlydėjimo eisenoje, nešama priekyje karsto ar urnos. 

Šiomis dienomis, liberalėjant požiūriui į atsisveikinimą, naudojama daugiau priemonių anapilin išėjusiajam atminti ir pagerbti.

Todėl ir Memorus urnos suteikia laisvę kelioms personalizacijos formoms, kurias galima įgyvendinti ant specialiai tam tikslui sukurtų urnų:

Fotografija – 

+ 1 diena

Užrašas (graviravimas) – 

+1 darbo diena

Kaligrafija – 

+1 darbo diena

Simbolika – 

+1-2 darbo dienos